فرمانده سالار مطالعه امکانات اینترنت

فرمانده سالار: مطالعه امکانات اینترنت اسماعیلی کتابخانه راه اندازی اولین کتابخانه عمومی ویژه بانوان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی TCL محصولات جدیدش را با همکاری مادیران وارد بازار کشور عزیزمان ایران می‌کند

درشهریورماه 1396 شرکت مادیران مراسمی مشمول بر کنفرانس خبری، سخنرانی، قرعه کشی جوایز با حضور شرکای تجاری و مدیران شرکت های مادیران در هتل اسپیناس پالاس پایتخ

TCL محصولات جدیدش را با همکاری مادیران وارد بازار کشور عزیزمان ایران می‌کند

TCL محصولات جدیدش را با همکاری مادیران وارد بازار کشور عزیزمان ایران می کند

عبارات مهم : ایران

درشهریورماه 1396 شرکت مادیران مراسمی مشمول بر کنفرانس خبری، سخنرانی، قرعه کشی جوایز با حضور شرکای تجاری و مدیران شرکت های مادیران در هتل اسپیناس پالاس پایتخت کشور عزیزمان ایران ترتیب داده که طی آن دو شرکت مادیران و تی سی ال “TCL “، همکاری خودشان را اعلام کردند. شرکت مادیران زین بعد به عنون تنها نماینده تولید کننده و پخش محصولات تلویزیون و لوازم خانگی تی سی ال فعالیت خواهد داشت TCL. یک شرکت چند ملیتی چینی و سومین تولید کننده تلویزیون دنیا است که جزو معدود تولید کنندگان تلویزیون بوده و دارای کارخانجات تولید صفحه نمایش هست. 75 هزار نفر نیروی انسانی در هفت مرکز تحقیق و توسعه این شرکت مشغول به کارند.

TCL محصولات جدیدش را با همکاری مادیران وارد بازار کشور عزیزمان ایران می‌کند

محصولات تی سی ال که در 160 کشور دنیا عرضه می شوند ارزشی بالغ بر 11میلیارد دلار دارند. در سال ۲۰۱۰ شرکت تی سی ال بیست وپنجمین تولیدکننده ی بزرگ لوازم الکترونیکی مصرفی در دنیا بود و در سال ۲۰۱۳ نیز به عنوان سومین تولیدکننده ی بزرگ تلویزیون در بازار جهانی لقب گرفت .تی سی ال هر سال بیش از 20 میلیون دستگاه تلویزیون تولید کرده و به سایر کشورها صادر می کند. یکی از بزرگ ترین برندهای چینی به حساب می آید که نزدیک به ۱۰ سال است که در بازار کشور عزیزمان ایران فعالیت می کند و اکنون می خواهد سهم بیشتری از بازار کشور به دست بیاورد.

شرکت مادیران دارای کارخانه ای در زمینی بالغ بر ۷۰۰۰۰ متر مربع است که در چهار ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید. ظرفیت این کارخانه در حالت تک شیفت به بیش از ۱۸۰ هزار دستگاه در سال می رسد و مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات روز اروپاست. مادیران تجربه ی عرضه ی تلویزیون های شارپ و ایکس ویژن را نیز در بازار کشور دارد.

مادیران بیش از ده سال است که وارد بازار تلویزیون کشور عزیزمان ایران شده است و توانسته جایگاه مناسبی هم به دست بیاورد و در حال حاضر در رتبه سوم بیشترین فروش تلویزیون در سطح کشور عزیزمان ایران قرار دارد.

مدیر عامل شرکت مادیران ، جناب آقای بابک ثقفی در نشست خبری روز ۲۸ شهریور ماه که با حضور اصحاب رسانه انجام شد، گفت: ” گارانتی محصولات تی سی ال که به وسیله مادیران انجام می شود، دو ساله و مشمول بر همه موارد غیر از شکستگی است”.

درشهریورماه 1396 شرکت مادیران مراسمی مشمول بر کنفرانس خبری، سخنرانی، قرعه کشی جوایز با حضور شرکای تجاری و مدیران شرکت های مادیران در هتل اسپیناس پالاس پایتخ

وی در ادامه گفت :” محصولات مادیران طوری طراحی و طبقه بندی شده است است که همه افراد با هر میزان درآمد بتوانند آنچه که مدنظرشان است را خریداری کنند. ” همچنین در این نشست خبری مدیران شرکت تی سی ال اعلام کردند که از بین ده ها شرکت های داخلی، شرکت مادیران را به عنوان نماینده ی منتخب خود گزینش کرده اند که بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت دارد و از توان هزار نیروی متخصص ایرانی بهره می برد. – ما در حال حاضر تلویزیون TCL را در کارخانه مادیران تولید می کنیم و جهت یکسال آینده نیز تولید لوازم خانگی را در نظر خواهیم داشت.

در خلال این نشست خبری “امیر مسعود امیری” مدیر هیئت مدیره و “بابک ثقفی” مدیرعامل مادیران به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند:
– با توجه به توافقات صورت گرفته ما امکان صادرات محصولات تولید شده است در کشور عزیزمان ایران را خواهیم داشت.

– TCL سومین تولید کننده تلویزیون در دنیاست و این شاخصه امکان بسیار خوبی جهت مسابقه در بازار داخلی و خارجی را به ما می دهد.

– گارانتی این تلویزیون ها همانند محصولات دیگر ما ۲ ساله خواهد بود و تمام قطعات آنها مشمول بر گارانتی خواهد بود.

– محصولات ما محدود به تلویزیون نخواهد بود و تلاش ما بر پوشش کامل محصولات TCL در آینده است.

– کارخانه تولیدی ما مساحتی بالغ بر ۷۳ هزار متر دارد و سرمایه گذاری انجام شده است در این زمینه اوج بوده هست. ما علاوه بر این عنوان برندهای دیگر نظیر X-Vision را نیز توسعه خواهیم داد.

– محصولات TCL بطور یکسان در کارخانه مادیران در کنار محصولات دیگر نظیر مانیتور و تلویزیون های LG، Sharp و X-Vision تولید می شود.

– برنامه هایی در آینده جهت تاسیس کارخانه ای مجزا جهت تولید لوازم خانگی داریم.

– ما تمامی مدلهای تلویزیون TCL را بطور ۱۰۰% و CKD در داخل تولید می کنیم و قصد وارد کردن اینگونه محصولات را نداریم.

– X-Vision در حال حاضر مقام سوم سهم تلویزیون در کشور عزیزمان ایران را دارد و محبوب ترین برند ایرانی هست. جایگاه X-Vision جهت قشر کم درآمد بوده هست، ولی TCL یک رده بالاتر بوده و جهت قشری که به دنبال یک محصول درجه یک بین المللی هستند تولید می شود.

TCL محصولات جدیدش را با همکاری مادیران وارد بازار کشور عزیزمان ایران می‌کند

واژه های کلیدی: ایران | بازار | ایرانی | محصولات | کارخانه | تلویزیون | لوازم خانگی | لوازم الکترونیکی

TCL محصولات جدیدش را با همکاری مادیران وارد بازار کشور عزیزمان ایران می‌کند

TCL محصولات جدیدش را با همکاری مادیران وارد بازار کشور عزیزمان ایران می‌کند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog