فرمانده سالار مطالعه امکانات اینترنت

فرمانده سالار: مطالعه امکانات اینترنت اسماعیلی کتابخانه راه اندازی اولین کتابخانه عمومی ویژه بانوان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش سورپرایز می‌کند؟ , عابدزاده در نقش حقیقی

امیر عابدزاده، یکی از غافلگیرکننده‌ترین انتخاب‌های کی‌روش جهت لیست نهایی جام جهانی بود.

کی‌روش سورپرایز می‌کند؟ , عابدزاده در نقش حقیقی

عابدزاده در نقش حقیقی؛ کی روش سورپرایز می کند؟

عبارات مهم : برزیل

امیر عابدزاده، یکی از غافلگیرکننده ترین گزینش های کی روش جهت لیست نهایی جام جهانی بود.

به گزارش وبسایت نود، از بین ۴ دروازه بانی که کی روش به اردوی تیم ملی برده بود، در نهایت حسینی از لیست نهایی خط خورد و بیرانوند، مظاهری و عابدزاده، مسافر جام جهانی شدند. حسینی دیشب برابر ازبکستان، عملکرد خوبی داشت و شاید فکرش را هم نمی کرد چند ساعت بعد، امیدهایش جهت حضور در روسیه ناامید شوند. توصیه جالب بازیکنی است که به جای حسینی در لیست نهایی قرار گرفته است.

امیر عابدزاده که به عنوان سومین گزینش کی روش به جام جهانی روسیه سفر می کند، مثل حقیقی جام جهانی برزیل یکی از غافلگیرکننده ترین نام های لیست تیم ملی محسوب می شود. عابدزاده سه سال قبل به عنوان دروازه بان دوم راه آهن، در بازی هایی که به میدان رفت عملکرد خوبی نداشت و آخر فصل از این تیم جدا شد. او تقریبا یک فصل بدون تیم بود و بعد از آن هم مجموع بازی هایش در دو فصل بعدی، به عدد ۲۰ نرسید. با این حال کی روش، او را به دیگر گزینه هایش ترجیح داده و بعد از بیرانوند و مظاهری به جام جهانی برده است.

تجربه جام جهانی برزیل، باعث می شود بازی کردن عابدزاده در روسیه هم اتفاق بعیدی نباشد. ۴ سال قبل، به نظر می رسید دروازه بان تیم ملی یک نفر از بین احمدی و داوری باشد ولی در نهایت، کی روش تصمیم گرفت حقیقی را درون دروازه تیم ملی قرار دهد. حقیقی تا قبل از اردوهای منتهی به جام جهانی، جایی در ترکیب تیم ملی نداشت ولی در سه بازی از اردوهای قبل از برزیل امتحان شد و در جام جهانی، درون دروازه تیم ملی ایستاد. روندی که به نظر می رسد جهت عابدزاده هم تکرار شده است هست. او برابر ازبکستان، نخستین بازی ملی اش را انجام داد و احتمالا در بازی های آینده پیش از جام جهانی هم دوباره شانس بازی پیدا خواهد کرد. اگر امیر عابدزاده هم مثل حقیقی جهت کشور عزیزمان ایران به میدان برود، او و پدرش تبدیل به بیست و ششمین پدر و پسری خواهند شد که در جام جهانی بازی می کنند.

احمدرضا عابدزاده در جام جهانی فرانسه، دو بازی برابر آمریکا و آلمان انجام داد و امیر عابدزاده با حضور در جام جهانی برزیل، می تواند خودش و پدرش را به لیست پدر و پسرهای جام جهانی اضافه کند. در آسیا، فقط چا بوم کن پدر و چا دوری پسر سابقه حضور در جام جهانی را داشته اند.

کی‌روش سورپرایز می‌کند؟ , عابدزاده در نقش حقیقی

واژه های کلیدی: برزیل | روسیه | جام جهانی | جام جهانی | دروازه بان | احمدرضا عابدزاده | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog